Taip, deja, gali baigtis tėvų atstūmimo atvejai. Tokių pavyzdžių pasaulyje-ne vienas ir ne du… Jūsų dėmesiui pasidalnu Lygiavertės tėvystės asociacijos informacija.
Ginklą panaudojusio vyro K. Carruth advokato teigimu, ginklo panaudojimas visiškai atitinka Teksaso būtinosios ginties įstatymus.
Nužudytojo naujos žmonos, kuri ir nufilmavo nužudymą, nuomone, nušauti buvo siekta tendencingai: žudikas pats eskalavo konfliktą atsinešdamas ginklą, be to jis trukdė vaikų perdavimui pagal teismo nustatytą tvarką – tokiose situacijose ginklo panaudojimas neatitinka būtinosios ginties. Tėvas neatvyko konfliktuoti ar brautis į namus, jis atvyko savo vaikų. Ji taip pat paaiškino savo reakciją po šūvio – ji galvojo, tad tai ne mirtinas ginklas, o tazeris ar kažkas panašaus, žudikas ir nužudytas tėtis susitiko ne pirmą kartą – jie buvo seni pažįstami, ir jai nesuvokiama buvo, kad tokioje situacijoje galima buvo žmogų nušauti.
Mes suprantame, kokį skausmą, neviltį ir pyktį gali sukelti situacija, kai atvykęs vaikų jų negauni. Tikimės, kad tiriant šį įvykį bus pažiūrėta plačiau – ne tik per būtinosios ginties, bet ir per tėvų atstūmimo prizmę.