Šiandien, 2020 m. rugsėjo 16 d. 15 val. vyks Prezidento G. Nausėdos diskusija dėl ankstyvojo švietimo. Į diskusiją su Prezidentu ir jo patarėjais kviečiami:
Linas Slušnys, vaikų ir paauglių psichiatras ir Laima Jankauskienė, Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus vedėja, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
Manau, kad tokie „patarėjai“ kaip L. Slušnys, yra labai pakenkę Lietuvos vaikams. L. Slušnys, mano nuomone, žaloja vaikus, nukentėjusius nuo tėvų atstūmimo, viešai neigdamas tėvų atstūmimo, kaip reiškinio, egzistavimą. Jis nelegaliai tarpininkauja tėvams, visą kaltę suversdamas atstumtiems tėvams. Dėl nelegalaus vertimosi gydytojo veikla L. Slušnys ne kartą yra baustas Akreditacijos tarnybos. Slušnys nuo teisėsaugos slėpė savo turimas žinias apie vaikų prievartavimą Švėkšnos globos namuose. Slušnys neatsakingai tvarkė vaikų asmens duomenis – dėl to baustas Bioetikos komisijos.
Manau, kad visokie „slušniai“ neturėtų patarinėti Prezidentui JOKIAIS klausimais. Dėl to rytoj kviečiu prisijungti prie piketo PRIEŠ tokių specialistų, kaip L. Slušnys, dalyvavimą ir patarinėjimą mūsų Prezidentui.
Piketo laikas: 2020-09-16 d. nuo 14 val.
Piketo vieta: prie Prezidentūros, S. Daukanto a. 3.
Norintys prisijungti prie piketo susisiekite 8 600 50271.
Ramūnas Kvietkauskas, APTA narys