The International Council on Shared Parenting (ICSP) , lietuviškai Tarptautinė lygiavertės tėvystės taryba 2024 metais mini savo 10 metų veiklos sukaktį. Ta proga galite pasinaudoti specialiu ICSP pasiūlymu, t.y. 2023 m. gegužės 5–7 d. Atėnuose, Graikijoje įvykusios 6-osios tarptautinės konferencijos apie bendrlygiavertę tėvystę visos konferencijos vaizdo medžiaga, kuri dabar

NEMOKAMAI PRIEINAMI INTERNETU.

ICSP, kaip pirmaujanti pasaulyje organizacija, tirianti lygiavertę tėvystę ir geriausius vaikų interesus po tėvų skyrybų, švenčia savo 10-metį po įkūrimo 2014 m. vasario 21–23 d. Bonoje, Vokietijoje.

Per pastaruosius dešimt metų ICSP surengė šešias tarptautines konferencijas lygiavertės tėvystės temomis (https://www.twohomes.org/category/conferences/). Visos šeštosios tarptautinės lygiavertės  tėvystės konferencijos vaizdo įrašas dabar yra prieinamas visuomenei. Į filmuotą medžiagą įtraukti visi, daugiau nei 100 konferencijos pranešimų, įskaitant visus plenarinius posėdžius, seminarus, apskritojo stalo pristatymus, taip pat klausimus ir atsakymus. Peržiūrėti video galite čia:

Pasinaudokite galimybe ir pasidalykite ja su savo tinklais, kad peržiūrėtumėte naujausius mokslinius tyrimus, taip pat pranešimus apie geriausią praktiką teisės aktuose ir psichikos sveikatos praktikoje, susijusioje su bendru auklėjimu, tėvų atstūmimu ir geriausiais vaikų bei šeimų, patiriančių skyrybas ir skyrybas, interesais. Šeštosios mūsų tarptautinės konferencijos tema buvo „Naujos paradigmos: lygiavertės tėvystės tyrimų ir praktikos pažanga“. Mūsų potemės buvo: tarptautiniai lygiavertės tėvystės teisės palyginimai, geriausia vaikams ir šeimai palankaus teisingumo praktika, geriausia vaikams ir šeimai palankios psichikos sveikatos intervencijos praktika, vaikų ir šeimų, nukentėjusių nuo smurto šeimoje ir tėvų susvetimėjimo, patirtis ir įveikimas. Kliūtys lygiavertės tėvystės įtvirtinimui įstatyme. Vaizdo įrašai iš konferencijos seminarų sugrupuoti pagal penkias potemes. 6-osios ICSP konferencijos Atėnuose išvadas rasite čia:

ICSP artėjanti 10-mečio tiesioginė internetinė konferencija 2024 m. gegužės 3 d