Šiuo metu vyksta registracija į tėvų atstūmimo studijas („Post Graduate Certificate in Parental Alienting Studies“), kurios prasidės 2022m. spalio mėnesį.

Vis labiau suvokiama, kad tėvų atstūmimas daro didelę žalą vaikams, jaunimui, asmenims, šeimoms ir visai visuomenei.

Siūloma tėvų atstūmimo studijų programa suteikia besimokantiesiems galimybę įgyti pagrindinių įgūdžių ir teorinių žinių, kad galėtų veiksmingai bendrauti su asmenimis ir šeimomis, patiriančiais tėvų atstūmimą.

„Post Graduate Certificate in Parental Alienting Studies“ yra išsami profesinio mokymo programa, skirta identifikuoti, įvertinti, įsikišti ir veiksmingai pranešti apie tėvų atstūmimą patiriančius asmenis ir šeimas.

Mokymus organizuoja Maltos aukštojo mokslo institucija. Tikslas- papildyti turimas besimokančiųjų kvalifikacijas. Kursas skirtas profesionalams ir kitiems, šiuo metu ar ketinantiems dirbti su vaikais, jaunimu, asmenimis ir šeimomis socialiniame, psichikos sveikatos, statutinės ir savanoriškos veiklos srityse, norintiems kelti savo kvalifikaciją ir įgyti šiuolaikinių teorinių žinių bei įgūdžių dirbti su tėvų atstūmimo paveiktais asmenimis. Šalia to, besimokantieji turės unikalią galimybę daryti įtaką požiūriui ir informuoti apie tėvų atstūmimą darbo vietoje, bendruomenėje ir platesnėje visuomenėje

Studijų trukmė-10 mėnesių (vieneri akademiniai metai). Užsiėmimai vyks per Zoom programą vieną savaitgalį per mėnesį, šeštadienį ir sekmadienį nuo 2022 m. spalio mėn.

Studijuojamos temos:

Istorinė ir šiuolaikinė tėvų atstūmimo teorija.

Tėvų atstūmimo vertinimo procesai.

Įrodymais pagrįstos geriausios praktikos intervencijos, skirtos vidutiniam ir sunkiam tėvų atstūmimui.

Teisinės ataskaitos rašymas šeimos teisės teismams.

Vaiko raida, prieraišumas ir šeimos teorija.

Įvertinimas:

Rašto užduotys ir vaizdo pristatymai, refleksinis rašymas ir ataskaitų rašymas.

Reikalavimai priėmimui:

Humanitarinių mokslų, socialinių, teisės, švietimo, psichikos sveikatos, medicinos, socialinio darbo, slaugos, psichologijos, psichoterapijos bakalauro laipsnis. Konsultavimas arba vaikų priežiūra.

Pareiškėjai turėtų turėti galimybę dirbti su klientais / bylomis, eidami dabartines pareigas, ir gebėti pritaikyti teorinius principus bei praktiką savo dabartiniam darbo krūviui.

Studijų kaina -2450 eurų. Mokant dalimis-2550eurų (sumokėkite 500 eurų užstatą priimant ir likutį 6 mėnesinėmis įmokomis po 341,67 eurus pagal mėnesinio mokėjimo planą. Atkreipkite dėmesį, kad šis planas veiks tik tiesioginiu debetu ir į jį įeina 100,00 € administravimo mokestis).

 

Prieš pildydami paraišką, būtinai perskaitėte kurso informaciją. Reikalavimus atitinkančios paraiškos turi būti visiškai užpildytos, pasirašytos ir kartu su šiais dokumentais:

gyvenimo aprašymas,

bent viena rašytinė nuoroda į paramos paraišką,

atitinkamų diplomų/sertifikatų kopijos,

neseniai išduotas Vidaus reikalų ministerijos originalus gero elgesio pažymėjimas.

Norint apdoroti paraišką ir patikrinti dokumentus, reikia sumokėti negrąžinamą 50 eurų paraiškos apdorojimo mokestį.

Jei būsite priimtas, gausite patvirtinimo pranešimą

Tada jums bus suteikta nuoroda, skirta sumokėti už registraciją į kursus.

Studijos anglų kalba. Visa informacija čia: