TAME TARPE IR TĖVŲ ATSTŪMIMO KLAUSIMU

Pirmadienį, 2020 m. spalio 5 d. 17:15 val. Kėdainiuose vyks konservatorių diskusija su visuomene apie psichinę sveikatą „Kaip išgyventi Netikrumo ir Krizių Pasaulyje?“

Diskusijoje dalyvaus konservatorių kandidatas į Seimą Linas Slušnys, partijos pristatomas kaip „vienas žymiausių vaikų psichiatrų Lietuvoje“.

Tačiau iš tikrųjų tokie „specialistai“ kaip L. Slušnys labai kenkia Lietuvos vaikams. L. Slušnys žaloja vaikus, viešai neigdamas tėvų atstūmimo, kaip reiškinio, egzistavimą. Slušnys nuo teisėsaugos slėpė savo turimas žinias apie vaikų seksualinę prievartą Švėkšnos globos namuose. Dėl nelegalaus vertimosi gydytojo veikla L. Slušnys ne kartą yra baustas Akreditacijos tarnybos. Slušnys baustas ir Bioetikos komisijos dėl neatsakingo vaikų asmens duomenų tvarkymo.

Manome, kad visokie „slušniai“ neturėtų formuoti Lietuvos vaikų teisių politikos – „slušniams“, „šakalienėms“ ir panašiems veikėjams Lietuvos Seime – ne vieta. Vos pernai L. Slušnys siekė tapti Prezidento G. Nausėdos patarėju, tačiau visuomenei atkreipus Prezidento dėmesį į L. Sušnio pažeidimus, L. Slušnys netrukus iš Prezidento komandos buvo išmestas. Kėdainiuose esame pasiruošę atkreipti ir konservatorių dėmesį, pateikti įrodymus bei sudalyvauti diskusijoje ydingos vaiko teisių politikos klausimais.

Dėl to kviečiame prisijungti prie piketo bei po jo konservatorių rengiamoje diskusijoje su visuomene.

Piketo pradžia: 2020-10-05 d. 16:30

Vieta: Kėdainiai, prie M. Daukšos bibliotekos, Didžiosios Rinkos aikštė 5

Norintys prisijungti prie piketo susisiekite 8 600 50271

Ramūnas Kvietkauskas, APTA narys, atstovas Europos tėvų platformoje

https://sc.bns.lt/view/item/357835