šiandien ir rytoj, gruodžio 5 ir 6 dienomis , dalyvauti tarptautinėje konferencijoje ” Lygiavertė tėvystė ir smurtas šeimoje” , kuri vyks internetiniu ryšiu iš Venkuverio ( Vancouver, Kanada). Konferenciją organizuoja International Council on Shared Parenting ( ICSP), lietuviškai – Tarptautinė Lygiavertės Tėvystės Taryba. Konferncijos kalba – anglų. Yra galimybė pačiam dalyviui pasirinkti jį dominančius pranešimus, dalyvauti diskusijose dominančiais konferencijoje nagrinėjamais klausimais. Dalyvavimas konferencijoje – nemokamas. Be to, dalyviams pateikta nuoroda į tikslaus laiko skaičiavimą pagal gyvenamą vietą. Taip galima tiksliai nustatyti laiką, kuris jums reikalingas, norint išklausyti pranešimus. Dar galite užsiregistuoti čia:

https://mailchi.mp/b46812e02887/vancouver2020?e=f9d528969b

Likus dviem dienoms iki konferencijos jau buvo užsiregistravę 900 delegatų iš daugiau nei 50 šalių. Konferncijos metu  vyks 20 plenarinių posėdžių ir 40 seminarų pristatymų, kartu su moderuotomis tiesioginėmis diskusijomis ir  pokalbiais, kuriuos palengvins pagrindiniai tarptautiniai mokslininkai ir praktikai.

Teisės ir psichikos specialistų uždavinys yra subalansuoti atsiskyrusių ir išsiskyrusių šeimų vaikų poreikius, susijusius su aktyviu ir atsakingu abiejų tėvų dalyvavimu jų gyvenime. Siekiama prasmingos šeimos teisės reformos, kuri būtų pagrįsta geriausia darbo su vaikais ir šeimomis praktika.  Konferencijos tikslas yra rasti bendrą kalbą, sukurti ir tobulinti praktikos standartus, politiką ir protokolus saugiai, sąžiningai ir specializuotai praktikai kurti ir spręsti tėvystės tvarką po šeimos ar partnerystės iširimo.